02 Nisan 2013

Turkcell Yaklaşık 1 Senedir Hat İsim Değişikliği Yapılmıyor!

İlgili tel hattı daha önce firmamızda çalışan bir personelin numarasıdır, bu personel işten ayrıldı, bizde yaklaşık 1 sene önce bu hattı, taahhüt bedeli olan 200 TL civarı tutarı fazla ödeyerek bu hattın taahhütten çıkarılmasını ve şirket isminden işten ayrılan personelin ismine devredilmesini istemiştik.

Bizden evrak vs. istediler, evrak vs. ve şirket yetkilisiyle abone merkezine gittik evrakları teslim ettik, evrakları aldılar ve işlem tamam dediler, fakat hat ismi hala şirket adınadır. Defalarca çağrı merkezini aramamıza ve abone merkezine gitmemize rağmen hat hala şirket adınadır ve o ona yönlendiriyor o ona yönlendiriyor.

Fahrettin 146 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön