07 Eylül 2015

Turkcell Xperia Z1 Su Geçirmez Yanıltmacası!

Su geçirmez diye satın aldığım 2 yıl garantili telefon Turkcell Tarsus bayi tarafından KVK'ya gönderildi. Şarj sorun nedeniyle açıldı, arızası giderilemedi. Garanti süresi içerisinde suya maruz kaldı teknik servisin hatası ile bozulan cihazım kullanıcı hatası denilenerek iade edildi. KVK ve Turkcell'i su geçirmez telefon reklamıyla yanıltmacasından dolayı tüketici hakem heyetine gidip ve mahkemeye vereceğim.

Efkan 75 Okunma

Cevaplar

 • Efkan08 Eylül 2015

  İlgilerinizden dolayı Teşekkür ederim beni ve şikayetimi muhatap almanız bile onur verici yoksa Sayın Mehmet Emin karamehmet Beyi rahatsız etmek zorunda kalacaktım

 • Efkan'ın Teşekkür Mesajı08 Eylül 2015

  İlgilerinizden dolayı Teşekkür ederim beni ve şikayetimi muhatap almanız bile onur verici yoksa Sayın Mehmet Emin karamehmet Beyi rahatsız etmek zorunda kalacaktım.

 • Efkan08 Eylül 2015

  Turkcell güçlü bir Kuruluş/Kurum Satış yapılırken su ile bayi tarafından (Benhur batmaz) denenen ve 2000 TL Ödediğim cihaz KVK Servisince böyle hoyratça kullanıcı hatası denerek iade edilmesi beni ve ailemi üzdü. Turkcell bu tip şikayetlerde ithalatçı firma ya da KVK sorumlu diyemez. Reklamlarda Telefon su altında konuşma yapılmaktadır.

 • Turkcell Temsilcisi07 Eylül 2015

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi07 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön