Turkcell Wınn Kullanım Dışı,Beş Buçuk Aydır Hala Fatura Ödeniyor!

Fatih A. |

Yaklaşık 6 aylık süren Turkcell yetkililerinin geçiştirmekle idare ettiği tamamen Turkcell'den kaynaklı hatadan dolayı kullanamadığım wınn ile ilgili mağduriyetim hala devam etmekte olup, Turkcell ile yaptığım görüşmeden sonra Macbook Air'da kullanamadığım ve parasını taahhüdünden dolayı ödemekte olduğum Turkcell Wınn' ın sorunu hala devam etmektedir. Turkcell' in müşteri memnuniyetsizliği ilkesi için diyecek bir şey bulamıyorum!

Etiketler :

Paket-Tarife İptal Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih A.
  17 Nisan
  15:36

  Arkadaşlar, wınn alıcak iseniz gidip de Turkcell den alıp böyle bi hata yapmayın Avea wınn da hiçbir güncelleme sıkıntısı yaşamadım.

 • Fatih A.
  17 Nisan
  15:34

  Turkcell in müşteri memnuniyeti anca bu kadar! Önce telefonda oyalayarak o kişiden o kişiye bağlayıp 8 dakika teknik servise bağlanıcak diye bekletirler (3. bağladıkları kişi idi) sonra macbook kullandığınız işletim sistemi için (maveriks) güncelleme yollayamayacaklarını söylerler ve ardından güncelleme olmak zorunda olduğunu Turkcell firmasının bilgisayarlara yeni gelen güncellemeler için güncelleme yollamak zorunda olduğunu bildirmeniz üzerine sanki bir anda güncelleme bulmuşlar gibi \"tamam şimdi güncelleme yolluyoruz e-mail inize\" derler ve gelen güncelleme söyledikleri yalanı kapatmak için olan başka işletim sisteminin güncellemesi olur! pes doğrusu. .

 • 03 Nisan
  15:13

  Müşterimiz ile 03.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimiz teknik ekiplere yönlendirilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fatih A.
  01 Nisan
  22:47

  Lütfen sevgili Turkcell yetkilileri, tüm şikayetlere aynı cevabı yazsanız bile, bi işlem yapın da bari çabaladınız diyelim. Böyle sorumsuzluk olur mu? Ne Turkcell bayileri yardımcı olabiliyor ne de müşteri hizmetleri yardımcı oluyor. Yapamıyosanız paramızı sömürmeyin aylardır yaptığınız gibi!

 • 31 Mart
  11:08

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.