31 Mart 2015

Turkcell Wınn Kullanım Dışı,Beş Buçuk Aydır Hala Fatura Ödeniyor!

Yaklaşık 6 aylık süren Turkcell yetkililerinin geçiştirmekle idare ettiği tamamen Turkcell'den kaynaklı hatadan dolayı kullanamadığım wınn ile ilgili mağduriyetim hala devam etmekte olup, Turkcell ile yaptığım görüşmeden sonra Macbook Air'da kullanamadığım ve parasını taahhüdünden dolayı ödemekte olduğum Turkcell Wınn' ın sorunu hala devam etmektedir. Turkcell' in müşteri memnuniyetsizliği ilkesi için diyecek bir şey bulamıyorum!

Fatih 113 Okunma

Cevaplar

 • Fatih17 Nisan 2015

  Arkadaşlar, wınn alıcak iseniz gidip de Turkcell den alıp böyle bi hata yapmayın Avea wınn da hiçbir güncelleme sıkıntısı yaşamadım.

 • Fatih17 Nisan 2015

  Turkcell in müşteri memnuniyeti anca bu kadar! Önce telefonda oyalayarak o kişiden o kişiye bağlayıp 8 dakika teknik servise bağlanıcak diye bekletirler (3. bağladıkları kişi idi) sonra macbook kullandığınız işletim sistemi için (maveriks) güncelleme yollayamayacaklarını söylerler ve ardından güncelleme olmak zorunda olduğunu Turkcell firmasının bilgisayarlara yeni gelen güncellemeler için güncelleme yollamak zorunda olduğunu bildirmeniz üzerine sanki bir anda güncelleme bulmuşlar gibi "tamam şimdi güncelleme yolluyoruz e-mail inize" derler ve gelen güncelleme söyledikleri yalanı kapatmak için olan başka işletim sisteminin güncellemesi olur! pes doğrusu. .

 • Turkcell Temsilcisi03 Nisan 2015

  Müşterimiz ile 03.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimiz teknik ekiplere yönlendirilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fatih01 Nisan 2015

  Lütfen sevgili Turkcell yetkilileri, tüm şikayetlere aynı cevabı yazsanız bile, bi işlem yapın da bari çabaladınız diyelim. Böyle sorumsuzluk olur mu? Ne Turkcell bayileri yardımcı olabiliyor ne de müşteri hizmetleri yardımcı oluyor. Yapamıyosanız paramızı sömürmeyin aylardır yaptığınız gibi!

 • Turkcell Temsilcisi31 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön