12 Eylül 2013

Turkcell Wi Fi Kullandığım Sürede 100 Mb Kullandığımı İddia Ediyor!

Yaklaşık bir yıldır her yöne 600 dk 600 sms 600 mb tarifesi kullanıyorum. 11. 09. 2013 tarihinde önce 120 mb internet paketim kaldığına dair sms aldım. 2 saat sonra da bittiğine dair bir sms aldım. Turkcell'e göre wi fi kullandığım iş yerimde bir saatte 100 mb kullanmışım. Turkcell müşteri hizmetleri şikayet formu oluştursam bile (Daha ne olduğu araştırılmadan) aynı cevabı alırsınız diyor.

Sisteminizde bir arıza olmasın diye soruyorum. Olmaz diyorlar. İlla ki tüketici kullandı diye kendi kusursuzluklarıyla ilgili diretiyorlar. Bu kadar iddialı konuşan bir firmanın müşteri hattında iPhone telefonun android işletim sistemiyle çalıştığını iddia eden elemanları olması da cabası.

Burak 39 Okunma

Cevaplar

  • Burak19 Eylül 2013

    Müşteri temsilcisi: Fatura kesiminde kullanım durumunuza bakalım. Ben: Wi Fi varken ve bilgisayar başında olduğum saatte 100 mb kullanmam mantıklı mı sizce? Müşteri temsilcisi: Fatura kesiminde kullanım durumunuza bakalım. Papağan gibi ezberletileni söylemekten başka yapabilecekleri hiçbir şey yok. EEE kem küm'den başka hiçbir şey duymadım...

  • Turkcell Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 19.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize mobil internet kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön