09 Eylül 2013

Turkcell Wap25.com Adlı Siteye Üye Olduğumu Söyledi!

2 yıldır Turkcell vınn kullanıyorum.Faturam temmuz-2013 24 TL,ağustos-2013 48 TL daha fazla geldi. Müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmede wap 25 üyeliğini başlatmış olduğumu söylediler.Hiçbir uyarı olmadan benim bilgim dışında böyle üyelik başlatıldığı için fazla alınan 72 TL paranın tarafıma iadesini istiyorum. Aksi takdirde tüketici hakem heyeti ve tüketici mahkemesi dahil her yere başvurarak paramın iadesini isteyeceğim.

İsa 28 Okunma

Cevaplar

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizi 14.09.2013 tarihinde GSM numarasından 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön