09 Nisan 2013

Turkcell Wap25 Servisine İsteğim Dışında Üye Yapıldım!

Telefonumdan online işlemlere girdiğimde güncel faturama baktığımda 36 TL bir artış olduğunu fark ettim daha sonra servisleri incelerken bu wap25 abone olduğumu gördüm ama ben ne onay yaptım nede başka bir şey zaten tüm gün telefonda internet açık bu kadar kolay bir onaylama görmedim internete araştırdım çok kişinin başına gelmiş bu haksızlık yapılması gereken ne varsa yapacağım sizden de bu yardımı bekliyorum.

Turkcell le canlı hattan görüştüm onay almışsınız yapacağımız bir şey yok dediler bilgi için müşteri hizmetleriyle görüşünüz.

Atilla 36 Okunma

Cevaplar

  • Atilla12 Nisan 2013

    Türkcell bizim yapacağımız bir şeye yok dedi bende kibar bir dile bunda sonra en azından başka insanlar bu tuzağa düşmesin diye söyledim fakat her şeyde olduğu gibi bu olaydan bir şey çıkmaz bu kadar kanunsuzluk olduğu sürece bizler daha çok para öderiz bankalara ... aklınıza gelen her yere yazık yav Allah hayırlarını versin hakkımı helal etmiyorum.

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden 09.04.2013 tarihinde müşterimize servis içeriği ve kurgusu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön