13 Mayıs 2013

Turkcell Virgopass Sürekli Ödeme Talebinde Bulunuyor!

Turkcell online mobil ödeme ile VİRGOPASS adlı şirketten 1 hafta üyelik satın aldım ve gelen sms de üyeliğinizi iptal etmediğiniz takdirde her hafta düzenli olarak ücretlendirilirsiniz diyor üyeliğimi iptal edemiyorum. Turkcell müşteri hizmetlerinden 12 Mayıs 2013 tarihinde hattımın mobil ödemelere kapatılmasını istedim ve kapatıldı.

Fakat 532 575 8855 iş ortakları servisini arayarak ileride hattımın mobil ödemelere açılması durumunda toplu ödeme yapmamam için teyit almam gerektiği söylendi. Verilen numarayı aradım fakat ulaşamadım. Mevcut hattımdan, anılan üyelik veya başka bir üyelik adı altında ücret kesilmemesini, virgopass üyeliğimin de iptal edilmesini istiyorum.

Kenan 64 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön