Turkcell Vip Servisine İzinsiz Üyelik Sorunu!

Öznur Ö. |

Söz konusu sisteme herhangi bir üyelik yaptırmadan tam 6 haftalık üyelik karşılığı olan 72 TL yansıtıldı. Turkcell'in bir aracı olarak hiçbir desteği bulunmamakta. Bu da sitenizde reklamını yaptığınız bir firma olduğunu gösterir. Öncelikle benim böyle bir üyelik yaptırdığıma yönelik bir kanıtınız var mı?

İkinci olarakta sadece fatura bedelimi ödemek zorunda olup özel servis bedelini şikayet hakkım nasıl bulunmamakta? Bir tüketici olarak bu sorularıma cevap aramaktayım. Aksi taktirde tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Öznur Ö.
  23 Ağustos
  10:55

  Öncelikle mrblar,

  Bu işin peşini bırakmayıp BTK(Bilişim Teknolojileri Kurumuna) ya şikayetimi yazdım 72 TL ücret iadesi bir gün içerisinde gerçekleştirildi. Bu konuda mağdur olan arkadaşları bu şekildeki çözüm yolunu denesinler.

 • Öznur Ö.
  06 Ağustos
  13:03

  Kurumsal süreç uygulamalarında turkcell arayıp ilgilenmesine rağmen hiçbir çözüm getirmemiştir. Sadece maili burada ilgilenmiş gibi yazılmıştır.

 • Öznur Ö.
  05 Ağustos
  13:29

  Az önce görüştüğüm müşteri hizmetleri gerçekten iş ortakları konusunda bilgi verip iş ortaklarının arkasında olduklarını ispatlamışlardır. Haklı olduğumu söylemelerinin yanında ve üye olduğuma dair ellerinde hiçbir kanıt bulunmamasına rağmen bu ücreti yatırmam gerektiğini dile getirmişlerdir. Bu konuda burada yazdıkları cevap sadece aradıklarını gösteren bir kanıttır onun dışında bana müşteri olarak hiçbir çözüm sunamamışlardır.

 • 05 Ağustos
  13:22

  Müşterimiz ile 05.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize Turkcell iş ortakları hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 05 Ağustos
  09:20

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.