07 Ağustos 2013

Turkcell Vip Eğlence Üyeliği!

Temmuz ayının sonlarına doğru kullanmakta olduğumuz Turkcell vınn hattına sms olarak gelen Vip Eğlence hizmetine üye olduğumu ve 3 gün içerisinde iptal etmezsem otomatik olarak uzatılacağı ve ücretinin aylık 45 TL olduğunu öğrendim. Hemen belirtilen müşteri hizmetleri numarasını aradım ve görevliden bilgilendirme istedim.

O da bana 2 Temmuz 2013 tarihinde sabah saatlerinde +18 sitelere girerken Vip Eğlence sistemine onay verdiğimi ve üye olduğumu söyledi. Bende böyle bir işlemin mümkün olmadığını ve benim belirtilen zaman aralığında araba kullanmakta olduğumu söyledim ama inandıramadım. Israrla üye olmuşsunuz dedi. Bende bunu Bilgi Teknolojisi Kurumu'na şikayet edeceğim.

Süleyman 63 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman 04 Eylül 2013

    Aradan nerdeyse 1 ay geçti ama hala bir haber yok.Demek ki sorun derinlerde.

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön