20 Eylül 2013

Turkcell Vip Eğlence Paketi Adına Ücreti Kesiyor!

20.09.2013 tarihinde 07:14 de çocuğumun yanlışlıkla Vip Eğlence servisine abone olduğumu fark ettim ve servisi hiç kullanmadan 07:26 ta iptal edebildim. Ancak servis abonelik ücreti olan 12 TL hemen faturama yansıtılmış. Turkcell müşteri hizmetleri durumun kendileri ile ilgili olmadığını belirtip farklı bir numara verdi.

İlgili Resim melodi (5454) hizmet yetkilisi bunun abonelik ücreti olduğunu 1 dk sonra bile iptal edilse ücretin alınacağı kullanım ücreti olmadığını belirterek bu ücretin alınacağını söyledi. Bu yapılan işlem bana göre çok yanlış. Umarım bu hata düzeltilir ve Turkcell'e olan güvenim bu tip işletmeler yüzünden azalmaz.

Ahmet 687 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet 01 Kasım 2013

  Türkcell'e iş ortakları ile mutluluklar diledim ve operatörümü değiştirdim.

 • Ahmet 01 Ekim 2013

  Türkcell'in ilgili şikayet hattına şikayetimi belirten bir mail gönderdim. Sonuç olarak Türkcell, durumun iş ortağını ilgilendirdiğini söyleyen bir cevap göndermiş. zaten ilgili VIP resim melodi servisi(5454) ile daha önce bir görüşme yapmıştım. Yani durumda herhangi bir gelişme olmadı.

 • Ahmet 27 Eylül 2013

  27.09.2013 tarihinde türkcell müşteri hizmetlerini 18:15 de aradım. ve ilgili şikayet hakkında müşteri temsilcisi ile görüştük. bana söylenen, şikayetimi Türkcell'in şikayet linkini kullanarak firmaya iletmem gerektiği oldu. zaten bildikleri bir şikayeti neden tekrar dinlemek istediklerini anlayamadım. Sonuçta maduriyetim giderilmedi.

 • Turkcell Temsilcisi27 Eylül 2013

  Müşterimizi 27.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön