28 Ağustos 2013

Turkcell Vip Eğlence Adlı Pakete Üye Yapmış!

Yaklaşık 15 yıllık Turkcell abonesiyim ve bu ay elime gelen fatura ile şok olmuş durumdayım.
Benden habersiz olarak Vip Eğlence paketi altında bir üyelik aktive edilmiş. Kullanmadığım ve kullanmayacağım bir üyelik için de son faturamda fazladan 60 liralık bir masraf çıkarılmış durumda.
Turkcell gibi bir firmanın müşterilerini koruyamaması ve bu şekilde mağdur etmesi çok üzücü.

Müşteri hizmetleri temsilcisi konu hakkında herhangi bir şey yapamayacağını söyleyerek aboneliği başlatan firmanın numarasını iletti. Diğer firmayı aradığımda ise (gecenin bir körü) bu aboneliği "onayla" tuşuna basarak başlattığımı, +18 içerikli bir video indirdiğimi iddia etti. Bu yanlışlığın bir an önce düzeltilmesini rica ediyorum.

Köksal 28 Okunma

Cevaplar

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 02.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.08.2013 tarihinde çıkan faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Wap25-Vip Eğlence Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön