24 Temmuz 2013

Turkcell Vip Eğlence Adı Altında Ücret Kesildi!

24.07.2013 02:00 saati civarında 5454 numarasından böyle bir hizmete üye olduğum bilgisi geldi Turkcell müşteri hizmetlerinden böyle bir hizmeti mesajla onaylamadığımı söyledim. 3. şahıs olduğu için bir şey yapamayacaklarını söylediler. 12 TL haftalık ücreti ödeme zorunluluğum olduğu söylendi.

Turkcell'i 3. şahıslar mı yönetiyor ? Bir an önce kullanmadığım böyle bir uygulamanın ücret iptalini istiyorum. Faturama böyle bir ücret yansıması dahilinde gerekli yasal işlemlere başvuracağım.

Aykut 35 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Müşterimiz ile 26.07.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize iş ortakları ve mobil ödeme hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön