10 Eylül 2013

Turkcell Vınn'la Bağlanmak Çok Zor!

Yaklaşık 2 senedir Turkcell vınn kullanıcısıyım (mecburiyetten) genel itibariyle diğer operatörlerden iyi olsa da; mb'ı düştükçe düşüyor. Bağlanamıyorsun hiç bir siteye. Hikaye yani reklamlardaki o mb söylemleri. Sürekli bu durum böyle devam etmemeli.

( Not: Şikayetimi internet üzerinden Turkcell müşteri hizmetlerine yazılı şikayet yazamıyorum, şikayet formu doldurma kısmı aktif değil. Ancak müşteri hizmetlerini aramak gerekiyor o da bir sürü TL demek olduğundan işime gelmiyor. )

Sümeyra 73 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizi 17.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön