Turkcell Vınn'la Bağlanmak Çok Zor!

Sümeyra Y. |

Yaklaşık 2 senedir Turkcell vınn kullanıcısıyım (mecburiyetten) genel itibariyle diğer operatörlerden iyi olsa da; mb'ı düştükçe düşüyor. Bağlanamıyorsun hiç bir siteye. Hikaye yani reklamlardaki o mb söylemleri. Sürekli bu durum böyle devam etmemeli.

( Not: Şikayetimi internet üzerinden Turkcell müşteri hizmetlerine yazılı şikayet yazamıyorum, şikayet formu doldurma kısmı aktif değil. Ancak müşteri hizmetlerini aramak gerekiyor o da bir sürü TL demek olduğundan işime gelmiyor. )

Etiketler :

Web Erişim Çağrı Merkezi Ücreti Mobil Modem Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  11:50

  Müşterimizi 17.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 12 Eylül
  11:34

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.