Turkcell Vınnın Kotası Çabuk Doluyor!

Şevket A. |

1 sene boyunca vınn ve telefondan Turkcell internetini bir yıla yakın kullandım. Turkcell'de aylık 4gb kota 22 günde bitiyordu. Ek paket almak zorunda kalıyordum. 2 aya yakındır A**** kullanıyorum. Aynı şeyleri yapıyorum hatta daha fazlasını yapmaya başladığım halde bir aylık 4 gb'lık kotayı dolduramıyorum.

Bunu öğrenince aynı evde kaldığım arkadaşımla birlikte 3 saat boyunca bir deney yaptık. Ben A**** internete girerken arkadaşım Turkcell internetini kullandı. İkimizde aynı videoları izledik aynı siteleri aynı anda tıkladık. Yani yaptığımız şeyler, videoların kaliteleri aynıydı. Fakat arkadaşın Turkcell interneti 288 mb kullanıldığını gösterirken A*** 167 mb'tı.

Etiketler :

Mobil Modem Kota Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Aralık
  14:18

  Müşterimiz ile 10.12.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür.
  Müşterimize, Turkcell 3G data kullanımı hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 06 Aralık
  09:22

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.