24 Temmuz 2014

Turkcell Vınnı Garanti Kapsamına Almadı!

İnternet hizmeti almak için Turkcell'den vınn aldım.Bayinin bana verdiği data karttaki sim kartı çıkartıp vınn cihazına taktım ve bilgisayarıma bağladım. İnternete bağlanmadığını görünce sim kartı vınndan çıkartıp bayiye gittim. Bayii bana sim kartı düzgün takmadığımı ve çıkartırken vınnın tanıma tırnaklarının kırıldığını ve kullanıcı hatası olduğunu,garanti kapsamına girmediğini söyledi. Evet ben hatalıyım hatam ne vınna 1 defa sim kart takmak ama bana ne bayiden nede kullanım kılavuzunda vınn aletinin tek kullanımlık olduğunu söylemediler.110 tl para 1 yıl taahhütle aldığım vınnın değiştirilmesini ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Ercan 407 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön