21 Eylül 2013

Turkcell Vınnda Sorun Yaşatıyor!

Neymiş hayat Turkcell'e güzel, çekim düzeyi süper hiçte öyle değil. Hiçbir şeyinden memnun değiliz. Zaten çevremde Turkcell'i bırakıp başka operatörlere geçtiler. Benimde geçmeme az kaldı. Benim haberim olmadan hattıma ve vınıma abonelik ve üye yapıp duruyorsunuz sonrada siz istediniz deyip geçiyorsunuz.

Normalde 4 gb olunca vınım kapanması gerekirken siz ne yaptınız bana sormadan 4 gb eklemişsiniz yine. Ben takip etmedim. Vınım bozuldu tamir yapmadınız. Şu vınn sözleşmem bitsin Turkcell'e adım bile atmam. Arkadaşlarım adım atmıyor oh be dünya varmış diyorlar resmen. Şu an kontör yükleyemiyorum hemen kontörümü alıyorsunuz çünkü.

Serap 58 Okunma

Cevaplar

  • Serap02 Ekim 2013

    artık uğraşamazsınız cünkü hattımı değiştidim. başka hata gectim ve yakınlarımda gecti. cok memnunyuz . keşke daha önce gecsekmişim ya. boşuboşuna turkcel kullanıyomuşum. hc turkcel gibi değilmiş. ck kaliteli bir oparetörmüş. turkcel gibi boşuboşuna rekramlar yapıp durmuyo. şu vınn sözleşmemizde bittin. derha o oparetöye gececez. o oparetöe her yönden cok anlayışlı ve güzel

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2013

    Müşterimizi 30.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön