Turkcell Vınn Wifi'yi Kullanamıyorum.

Mehmet B. |

Turkcell hatla birlikte vınn wifi aldım fakat kullanamıyorum verilen şifreyi pin kodunu vs.girmeme rağmen kullanıcı adı ve şifre istiyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum yardımcı olamıyor sattığı hizmetin nasıl çalıştığını bilip yardımcı olabilecek bir yetkili yok. Ben sattıktan sonra ne yaparsan yap mantığı işliyor yazıklar olsun hizmet vermeden para alıyorlar. Bu yüzden bir telefon kırdım yine bağlanamıyorum. Bir yetkili çıkıp nasıl yapıldığını açıklasın veya işlemlerimi iptal etsinler yeter.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Mobil Modem Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet B.
  02 Ekim
  10:05

  bir dahamı?tövbe

 • 29 Eylül
  15:15

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 26.09.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet B.
  25 Eylül
  14:53

  ya dalgamı geçiyorsunuz hangisi çalışıyor siz bi sattığınız hizmete bir bakın bu hizmet alındıysa niye kullanılmıyor diye o söyldikleriniz müşteri hizmetleri falan değil müşteri çıldırtma hizmetleri.

 • 25 Eylül
  14:48

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.