28 Eylül 2015

Turkcell Vınn Wifi Sınırsız Yanıltması!

Ağustos ayının son haftası Turkcell'den 15 GB Sınırsız (21.6Mbps) vınn aldım. Benimle ilgilenen şahıs Turkcell'in bağlantı hızının diğer şebekelere göre çok daha hızlı olduğunu hatta 15 GB'ı aştıktan sonra diğer şebekelerin normal hızına (8Mbps) düştüğünü ifade etti. Ben de ne güzle işmiş dedim ve 1 yıllık taahhüt ile ürünü aldım. Fakat şimdi görüyorum ki 15 Gb aşıldıktan sonra hızımız 128kbps'e düşüyormuş. Yani 8mbps'in yanından bile geçemez. Adam ürünü satmak için binbir yalan söylemiş anlaşılan. TİM (Turkcell İletişim Merkezine) durumu bildirdim. Buradaki sorumlular da ürünü biz değil başka şube vermiş diyor yani topu kimse kucaklamıyor. Cayma bedeli olarak da 300 TL isteniyor.

Çağatay Y. 194 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi29 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 28.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi28 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön