30 Nisan 2015

Turkcell Vınn Wifi Kullanmadığım Halde Giden 6Gb İnternet!

Yaklaşık 6 aydır vınn wifi cihazı kullanıyorum (kullanamıyorum). 13.04.2015 tarihinde sabaha karşı (01.31) cihaz kendi kendine hiçbir cihaz bağlı olmamasına rağmen internetini her 5 dk da bir 114 MB olarak bitiriyor. Ve bu sürekli olarak devam ediyor Turkcelli aradım bu durumu belirttim kimse ilgilenmedi! Cihaz KVK servisine gönderdim cihazın bozuk olduğunu kabul ettiler. Bunu Turkcell'e de söyledim ancak hala cihazın kendi kendine harcamış olduğu 6gb internetimi iade etmediler. Ben Turkcell' den giden paramı istemiyorum!

Burak 457 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 04.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön