04 Ocak 2016

Turkcell Vınn Wifi Bağlantı Hızı Düşük!

Geçen hafta bir Turkcell bayisine giderek Sınırsız Vınn Wifi aldım. Evime geldiğimde bağlantı hızının 3-4 Mbps seviyelerinde olduğunu gözlemledim ve bir gün boyunca kullandım. Ertesi gün internete neredeyse bağlanamadığı gördüm. Müşteri hizmetlerini arayarak durumumu kontrol ettirdim ve 1 gün içerisinde 15 GB adil kullanım kotasını aştığımı ve bu yüzden hızımın düşüğünü söylediler. Ancak bana satış yapıldığı sırada adil kullanım kotası aşıldığı takdirde 1-2 Mbps seviyelerine düşeceği söylenmişti. Aldığım 100Kb civarında yani kullanılamaz bir internet. Üstelik iade etmek istediğimde 150 TL para ödemem isteniyor, hem Turkcell'den hem bu hizmeti satandan şikayetçiyim.

Semih 551 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 14.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimize adil kullanım kotası ve paket içerikleri hakkında bilgi verildi. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön