Turkcell Vınn Wi-Fi Ücretlendirmesi.

Murat B. |

Vınn Wi-Fi Turkcell internet sitesinde 125 TL., bayi 159 TL ödeme aldı aynı bayinin diğer iş yerinde ürünün fiyatı 149 TL şimdi bu ürünün fiyatı nedir? Sitede 125 TL olan ürünü bayi farklı fiyatla satabilir mi? Satıyor ise gerekçesi nedir? Diye Turkcell müşteri hizmetlerine yazı yazdım gelen cevap çok korkutucu "Turkcell İletişim Merkezlerinde satışa sunulan ürünlerin ücretleri serbest piyasa koşullarına göre değişebilir.

1999'dan beri bir Turkcell'i olarak utandım, serbest piyasa ekonomisini böyle anlayan ve müşterilerini farklı davranan, bir firmayla çalışmaktan utandım. Serbest piyasa ekonomisi piyasa şartlarına göre fiyat belirlemektir müşteriye göre değil.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat B.
  15 Mart
  21:20

  Okudukça hayretler içinde kalıyorum... Bana ulaşılmış ve cevap verilmiş ama ben hatırlamıyorum. Şikayetim dikkate alınmadığını maalesef üzülerek söylüyorum. Herhangi bir olumlu veya olumsuz bir cevap verilmedi. Tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağım en son çare olarak...

 • 12 Mart
  10:10

  Müşterimizin 03.03.2015 tarihinde ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 05.03.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Murat B.
  11 Mart
  21:10

  Zaten ulaştım müşteri hizmetlerine, verilen cevabı yazdım. Serbest piyasa ekonomisi... Daha nereye ulaşacağım. Verdiğiniz cevap ne kadar açıklayıcı ve ikna edici.

 • 10 Mart
  16:32

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.