10 Mart 2015

Turkcell Vınn Wi-Fi Ücretlendirmesi.

Vınn Wi-Fi Turkcell internet sitesinde 125 TL., bayi 159 TL ödeme aldı aynı bayinin diğer iş yerinde ürünün fiyatı 149 TL şimdi bu ürünün fiyatı nedir? Sitede 125 TL olan ürünü bayi farklı fiyatla satabilir mi? Satıyor ise gerekçesi nedir? Diye Turkcell müşteri hizmetlerine yazı yazdım gelen cevap çok korkutucu "Turkcell İletişim Merkezlerinde satışa sunulan ürünlerin ücretleri serbest piyasa koşullarına göre değişebilir.

1999'dan beri bir Turkcell'i olarak utandım, serbest piyasa ekonomisini böyle anlayan ve müşterilerini farklı davranan, bir firmayla çalışmaktan utandım. Serbest piyasa ekonomisi piyasa şartlarına göre fiyat belirlemektir müşteriye göre değil.

Murat 1.568 Okunma

Cevaplar

 • Murat15 Mart 2015

  Okudukça hayretler içinde kalıyorum... Bana ulaşılmış ve cevap verilmiş ama ben hatırlamıyorum. Şikayetim dikkate alınmadığını maalesef üzülerek söylüyorum. Herhangi bir olumlu veya olumsuz bir cevap verilmedi. Tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağım en son çare olarak...

 • Turkcell Temsilcisi12 Mart 2015

  Müşterimizin 03.03.2015 tarihinde ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 05.03.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Murat11 Mart 2015

  Zaten ulaştım müşteri hizmetlerine, verilen cevabı yazdım. Serbest piyasa ekonomisi... Daha nereye ulaşacağım. Verdiğiniz cevap ne kadar açıklayıcı ve ikna edici.

 • Turkcell Temsilcisi10 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön