25 Mart 2013

Turkcell Vınn Ücreti!

5gb 25tl sabit ödeme ile kamu vınna üye oldum ama aylardır fazla ücret tahsil ediliyor. Bu fazla alınan ücretin iadesini ve müteakip dönemde 25tl sabit ödemeye dair değişiklik yapılması gerekir.

Ali 24 Okunma

Cevaplar

  • Ali 26 Mart 2013

    5gb 25tl sabit ödeme ile kamu vınna üye oldum ama aylardır fazla ücret tahsil ediliyor. Bu fazla alınan ücretin iadesini ve müteakip dönemde 25tl sabit ödemeye dair değişiklik yapılmasını istiyorum. neden bir daha başvuru yapayımki, talebim açık net işte.

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizi 26.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön