27 Ekim 2016

Turkcell Vınn Tarifesinin Habersiz Değiştirilmesi!

"05388912*** numaralı vınn hattımı satın alırken aylık 4 GB yükledim ve her ay 4 GB. yükleyebileceğim söylendi. Ayrıca kullanmayacağım uzun sürelerde parça kontör yükleyebileceğim bilgisi verilmişti ancak hiç haber verilmeden fiyat 49 TL'ye yükseltilip 8 GB yükleme yapabileceğimiz aktarıldı. Bu haksız uygulamanızdan doğan mağduriyetimin giderilmesini eskisi gibi daha düşük kotalı ve fiyatlı tarife satın alabilecek uygulamanın yeniden hayata geçirilmesini, hattımızın iptal olmaması bakımından kullanmadığımız zamanlarda parça kontör yüklememizin önünün açılmasını talep etmekteyim. Durumu Şikayetvar sitesinde de paylaşacağımı bildirmek isterim. "

Yukarıda ki mağduriyetimi Turkcell'e ilettim, haber vermeden çıkarları doğrultusunda tarife değiştirip hakkımızı nasıl alıkoyuyorlar? Mağduriyetimin giderilmesini ivedi istiyorum.

Ahmet 308 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 28.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet paketleri hakkında genel bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön