06 Ağustos 2013

Turkcell Vınn Tarifem Hemen Bitti!

Turkcell'den 29. 06. 2013'te 3 aylık 10 GB internet paketi aldık. Yaptığımız hemen hemen tek şey gazete okumaktı. Üzerinden 3 hafta dahi geçmeden kotamızın bittiğini öğrendik. 3 aylık tarife 3 haftada gazete okuyarak bitti. Müşteri hizmetlerini aradık. Güncelleme yüklemiş ya da virüs bulaşmıştır dediler. Tatmin olmadık emindik böyle şeyler olmadığına.

Bu sırada installation history kısmından güncelleme geçmişine baktık acaba doğru olabilir mi diye. Bizim tarafımıza güncelleme teklif edilen programları confirm yani doğrulamak kısımlarını iptal etmişiz. Aslında haklılar, virüs bulaşmış olabilir ama bu virüsün adı "T" harfiyle başlayan bir şey olabilir mi acaba?

Tayfun 96 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Müşterimizi 12.08.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön