Turkcell Vınn Tarifem Hemen Bitti!

Tayfun B. |

Turkcell'den 29. 06. 2013'te 3 aylık 10 GB internet paketi aldık. Yaptığımız hemen hemen tek şey gazete okumaktı. Üzerinden 3 hafta dahi geçmeden kotamızın bittiğini öğrendik. 3 aylık tarife 3 haftada gazete okuyarak bitti. Müşteri hizmetlerini aradık. Güncelleme yüklemiş ya da virüs bulaşmıştır dediler. Tatmin olmadık emindik böyle şeyler olmadığına.

Bu sırada installation history kısmından güncelleme geçmişine baktık acaba doğru olabilir mi diye. Bizim tarafımıza güncelleme teklif edilen programları confirm yani doğrulamak kısımlarını iptal etmişiz. Aslında haklılar, virüs bulaşmış olabilir ama bu virüsün adı "T" harfiyle başlayan bir şey olabilir mi acaba?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme Mobil Modem Kota Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  13:47

  Müşterimizi 12.08.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 07 Ağustos
  08:34

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.