24 Şubat 2016

Turkcell Vınn Sürekli İnternet Kesintisi Ve Hız Sorunu Yaşıyorum!

Turkcell ''10 GB Vınn'' kullanıcısıyım. Beşiktaş'ta ikamet etmekteyim. Sürekli olarak internet kesintisi yaşanmakta olup, bazen durma noktasına gelmekte ve benim işimin sürekliliğini aksatmaktadır. 3 yıl önce aynı yerde oturduğum takdirde eski kullandığım ''Vınn'' hattıyla ilgili bir problem yaşamadım. Fakat 3 aydır ve son günlerde çok fazla olmak üzere internet kesilmeleri yaşanmakta. Müşteri hizmetlerinin sinirli ve yardımcı olmayan tavırlarının hiçbir fayda sağlamadığı görüşündeyim. Şu ana kadar yaptığım görüşmelerden problemin çözümü olarak tek öneri evimin çatısına baz istasyonu kurulması gibi anlamsız ve profesyonelce olmayan bir cevap verildi. Bunun yerine bulunan internet sağlayıcı cihazların probleminin belirlenmesi iyileştirilmesi, benim ve bütün kullanıcıların giderilmesi en doğru çözümdür. En kısa süre içerisinde bu problemin çözülmesi ve tarafıma geri dönüşün sağlanmasını istiyorum.

Çağrı 123 Okunma

Cevaplar

 • Çağrı02 Mart 2016

  İnternet kesintileri artarak son 2 gündür durma noktasına geldi hiçbir işimi düzgün halledemiyorum. Somut bir çözüm önerisi yok. Kullanamadığım internetin parasını ödüyorum. Tek söylenen baz istasyonu kurulumu için yer arandığı. Madem yeterli kapasiteniz yok neden insanlara Vınn veriyorsunuz. Acilen aboneliğimin bedelsiz iptalini istiyorum.

 • Çağrı27 Şubat 2016

  Müşteri hizmetlerinin ilgisi için teşekkür ediyorum fakat yaşadığım sorunun çözülmesi için tatmin edici ve somut bir öneri sunulmadığı görüşündeyim. Bulunduğum bölgedeki baz istasyonlarının yeterli kapasiteye ulaştıktan sonra internet kesintisi ve hız düşüşü yaşanması müşterinin problemi değildir. Eğer firmanın bölgedeki kapasitesi veya teknolojisi insanları memnun edecek seviyede bir hizmet sunamıyorsa internet hizmeti vermemelidir. Eğer ki Turkcell baz istasyonunun kapasitesini aşacak miktarda internet kullancısı alıyorsa bu durum, firmanın müşteri memnuniyeti değil sadece kar odaklı çalıştığını gösterir. Umarım benim ve benim gibi bu sorunu yaşayan insanların mağduriyeti giderilir.

 • Turkcell Temsilcisi27 Şubat 2016

  Müşterimiz ile 27.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Baz istasyonları hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi24 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön