03 Nisan 2013

Turkcell Vınn Sorunu!

Turkcell faturasız 3 aylık 10 gb Vınn paketim var ve ilk günden beridir cihazı düzgünce kullanamıyorum, internet bağlantısı hatta ve hatta vınnın kendi sayfasına bile ulaşamıyorum bunu farklı bilgisayarlarda ve farklı lokasyonlarda denedim hep ayrı. Sebep belli cihazda sorun var. Turkcell'e sorduğum soru:

- Cihaza üyeliğim 3 aylık ve bu cihaz bozukken ve sizin teknik servisinizde tamirdeyken kullanamadığım benim üyelik süreme ekleniyor mu?
Cevap:
- Faturasız üyeliklerde bu tarz bir işlem söz konusu değil.
Soru:- E cihazı siz verdiniz, üyeliği siz verdiniz, ve o süre içinde kullanmama bozuk cihaz vererek engel oluyorsunuz.
Cevap: Biz Vınn modemlerin sadece aracısıyız onlar başka şirketin ürünü.

Mustafa 84 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa20 Şubat 2014

    Koskoca Turkcell, iletişim merkezlerini taşeron gibi kullanıp, suçu dış kademelerde tutmaya çalıştı ya, tebrik ediyorum sizleri :)

  • Turkcell Temsilcisi05 Nisan 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cihazlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön