08 Aralık 2014

Turkcell Vınn Modemimde Bağlantı Kesiliyor ve Çok Yavaş.

Turkcell'den satın aldığım internet hattını vınn modemiyle kullanmak istedim ama bir senedir kopmalar ve yavaşlık yüzünden kullanamıyorum. Neymiş benim alanımda koruma alanı varmış o zaman niye sattınız bu alanda internet hattını cayma bedelsiz sözleşmenin feshini istiyorum. Sen bekle biz altı ay içinde belki düzeltiriz diyorlar. Böyle kötü bir firma görmedim.

Serdar 327 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Aralık 2014

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön