14 Ağustos 2013

Turkcell Vınn Modem Cihaz Parası Alınıyor!

29.08.2012 tarihinde 1 yıllık sözleşmeyi kabul ederek Vınn cihazı satın aldım. 1 yıllık sözleşmeyi kabul ettiğim için cihazın bedava olacağını ve ücret alınmayacağını sadece internet kullanım ücretini ödeyeceğimi söylediler. Ancak aylardır cihaz taksitini (12 ay' a bölerek) faturama yansıtıyorlar. Cihazı aldığım firma ise net bir bilgi vermiyor. Madem cihaz parasını da ben ödeyeceğim niye bunu başta bana söylemeyip cihaz bedavaya gelecek diyorsunuz ve insanları yanıltıyorsunuz.

Fatma 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 16.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize vınn kampanyası hakkında hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön