17 Nisan 2013

Turkcell Vınn Kullanımında Tarifeler Arasındaki Önceliklendirme Yanlışlığı!

10 Nisan tarihine kadar vınn hattıma 15gb limitinde duran tarife tanımlıydı.10Nisan tarihinde tarifemi 4 gb limitinde duran tarife ile değiştirdim. 15gb lık tarifemde hala yaklaşık 5gb kota bulunmaktaydı.Bu durumda 5gb+4gb toplam 9gb kotam kaldı. Kalan 5gb ın son kullanma tarihi 14 Nisan olduğu için 10-14 Nisan arasında yaklaşık 3.5gb lık kullanım gerçekleştirdim.

Fakat sonradan farkettiğim üzere bu 3.5gb'lık harcama 4gb lık kotamdan gerçekleştirilmiş ve 5gb lık kotam boşa gitmiş oldu.Sorunumu bildirdiğimde sistemin 4gb lık tarifeye öncelik verdiği söylendi.Sistemin bu şekilde olması benim hatam değil. Ayrıca tarifemi değiştirirken kimse beni uyarmadı.Lütfen 3.5 gb geri verin ve sistemi düzeltin.

Ahmet 71 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet19 Nisan 2013

    Kısa zamanda benimle irtibata geçilerek hattıma 4gb internet tanımlandı. Teşekkürler

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön