12 Nisan 2016

Turkcell Vınn Kullanımı...

12 ay kontratlı vınn paketi alırken, kullanacağım bölgede çekim kalitesinin sorun olacağını belirterek wifi vınn talep ettim. Bayideki hanımefendi wifi modellerinin satışının 4.5G nedeniyle artık yapılmadığını belirterek USB modem olan modelinin çekim kalitesinde sorun oluşturmayacağını belirterek verdi.

Şu an görünürde Edge bağlantısı olmasına rağmen hiçbir internet sayfası açılmıyor. Ayrıca şu an Turkcell sitesinde USB modemlerin satışının artık yapılmadığını görüyorum. Yani Turkcell bayisi elinde kalan modeli çaktırmadan bana iteledi. Kullanamadığım hizmete her ay yüksek miktarda para ödüyorum.

Furkan 71 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 14.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön