Turkcell Vınn Kullanım Şikayeti.

Hüseyin E. |

İlk başta nasıl başlayacağımı bilemiyorum o kadar sinir bozucu bir durum ki Turkcell gibi bir firmanın bu denli küçük sorunu çözememesi içler acısı. Şikayetim Turkcell Vınn kullanıcıyım ve sorunum tam 8-9 aydır devam etmekte hiçbir ilgi alaka gösterilmemektedir. Bana işleminiz çözüm aşamasında diyerek oyalama çabası içerisine giriyorlar. Tek istediğim yükleme hızı ya da indirme hızı değil bana gerekli olan Ping MS Değerimin azaltılması yani bana gelen Ping MS değeri 110-105 arası ama asıl yansıyan değer ise 160-180 ping bu Ping MS değerinin bana 80-90 yansımasını istemem ve bu değeri daha önceki Vınn aboneliğim de gördüm şehir olarak şu an ki konumum Denizli Merkez bu kadar kötü olması can sıkıcı bir durum bu konu hakkında ne geri dönüş yapıldı ne de ilgilenildi Turkcell.com.tr adresine şikayet formu doldurdum o da fayda etmedi. Ben ek olarak 2 tane ping testi fotoğrafı ekledim.

Etiketler :

Web Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  11:08

  Müşterimiz ile 30.09.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hüseyin E.
  26 Eylül
  20:37

  Yukarıda yazmış olduğunuz yazılar sadece bir geçiştirme sürecinden başka bir şey değil sadece oyalamak bana 551 404 16 51 Numaradan ulaşmanızı istiyorum bu yukarıda belirtmiş olduğum hat data hattıdır nasıl ulaşım sağlayacaksınız oda belirsiz.

 • 26 Eylül
  15:45

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.