06 Mayıs 2013

Turkcell Vınn Kota Sorunu Var!

Vınn ile ilgili ödememizi dün yaptım ama son ödeme tarihinden sonra vınnı aktif kullanabileceğimiz söyleniyor.. Yani vınn ödedin küçük bir paket daha satın al son ödeme tarihine kadar kullan.yoksa kotayı doldurdun deniliyor..Hiç bir Afrika ülkesinde böyle uygulama yok, ancak Turkcelle yakışır diye düşünüyorum.Not: erken ödememden dolayı teşekkür etmiyor, başka nasıl para alabiliriz derdinde.

533895**** nolu hattınıza tanımlı ınternet paketinizin kotasını doldurduğunuz için erişim hızınız paketinizin tekrar tanımlanma tarihine kadar, 5 Kbps'e düşürülmüştür. Dilerseniz yeni bir internet paketi alarak kullanımlarınıza eski hızınızda devam edebilirsiniz.

Fadime 97 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 09.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kullanmış olduğu daha hattına dair detaylı bilgiler paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize mu[email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön