18 Mart 2013

Turkcell Vınn Kota Sıkıntısı!

2 gün önce aldığım Turkcell Vınn sadece facebookta takılma (aldığım günden beri 3, 4 resim yükledim) ve onun harici 2-3 foruma girmeme rağmen 350 mb'a ulaştı. Böyle giderse zaten ayın yarısında limitim dolacak. Ama arkadaşların diğer operatörlerden kullandığı cihazlarda aylık 5gb limitli kullanmalarına rağmen kolay kolay dolmuyor.

Bilgisayarımdaki tüm güncellemeleri de kapattım hiç bir şekilde ne youtube ne başka yerde ne video izledim ne şarkı dinledim. Bu kadarı da fazla değil mi acaba kota için ?

Talha 75 Okunma

Cevaplar

  • Talha 24 Mart 2013

    Sayın Turkcell yetkilileri bizzat arkadaşlarım ile yanyana deneme yaptık arkadaşlar başka bir hattın modemini kullanıyor ben turkcell'in. Ben daha fazla kota yiyorum o az. Hemde aynı şekilde nete girdik. Arkadaşlar sabahtan akşama facebook'a giriyorlar ama günde 100mb anca gidiyor. Ben 2-3 saatte facebooktan o kadara ulaşıyorum.

  • Turkcell Temsilcisi19 Mart 2013

    Paket kapsamında alınan ve gönderilen (download ve upload edilen) data, Paket karşılığına denk gelen aylık mobil internet kullanımı miktarından düşmektedir.İnternet kullanım süresi üzerinden değil alınan ve gönderilen data üzerinden paketten düşüm olmaktadır.Müşterimiz kullanım detayları üzerinden de inceleme yapabilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön