Turkcell Vınn Kapatma Dilekçemi İşleme Koymamış!

Alaettin U. |

Adıma kayıtlı Turkcell data hattımı kapatmak için 09.12.2013 tarihinde Elvankent/Etimesgut/Ankara TİM'e verdiğim 7475*** numaralı başvuru dilekçem işleme konulmadığı için hala fatura ödüyorum.

Önce müşteri hizmetlerini aradım, geçmişte sözlü talebimin olduğunu yazılı talepte bulunmadığımı ve yazılı talepte bulunma süresinin geçtiği için hattın kullanıma açık kaldığını ve bu yüzden fatura gelmeye devam ettiğini öğrendim.

Sonra dilekçemi verdiğim TİM'e tekrar gittiğimde ise kapatma başvurumun göründüğünü istersem yeniden başvurabileceğimi öğrendim. Eski başvuru numaramı ve tarihimi öğrenerek ayrıldım.

Hattımın bir an önce kapatılmasını ve gönderilen faturanın iptal edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Abonelik İptal Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alaettin U.
  23 Nisan
  15:57

  bir ay kullanmadan ödedim. kapattıktan bir ay sonra da fatura tutarımın yarısı kadar vergi adı altında ücret ödedim. faturalı turkcell mi bir daha asla

 • 30 Ocak
  09:30

  Müşterimiz ile 30.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 28 Ocak
  14:09

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.