05 Mart 2013

Turkcell Vınn Kampanyasında Yüksek Fatura Gönderdi!

Aynı şekilde Nisan 2012'de Turkcell Vınn 8GB internet kampanyası ile 2 Yıllık sözleşme yaptık. Sözleşmeye göre ilk yıl aylık yaklaşık 35 Tl ödeyecektik. Sonraki yıl 74-75 Tl gibi bir rakam ödeyecektik. İlk 3ay 33, 50 TL faturalar geldi. Ancak 4. Aydan itibaren 74 TL'ye çıktı.

Kredi kartımdan ödediğim için bu durumu yeni farkettim. 8 aydır fazladan fatura kesilmiş. Müşteri hizmetlerini aradığımızda tarife bu şekildeydi yanlışlık yok deniyor. Ancak elimizde sözleşme var. Tabiki mahkemeye vereceğim. Turkcell bu sefer abarttı.

Hande 80 Okunma

Cevaplar

  • Hande06 Mart 2013

    532'den bize söylenen paketi bize satan bayinin sözleşmede düşük rakam yazdığı aslında ödememiz gereken rakamın yüksek olduğu şeklindeydi. Ancak bu doğru değil çünkü biz ürünü kampanyadan aldık. Eğer doğru olsa bile ben elimdeki sözleşmeye bakarım. Turkcell çalışanı eğer bizi kandırdıysa yanlış sözleşme imzalattıysa ki bu imkansız o zaman bunun cezasını ben çekmemeliyim. Ayrıca fazladan ödeme yaptığım halde 1 aydır internetimi kestilniz. Bana para iade etmesi gereken kurumun yaptığına bakın.

  • Turkcell Temsilcisi06 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön