02 Nisan 2013

Turkcell Vınn İnternet Sorunu!

Yaklaşık 4 ay önce aldığım Turkcell vınn eski oturduğum yerde iyi kötü işimi görüyordu fakat yeni taşındığım evde (aynı mahalle) nerdeyse hiç çekmiyor ve internete girmek işkence oluyor. Müşteri hizmetlerine attığım mailde şikayetimi belirttim, karşılık olarak bağlantı hızı lokasyon bilgileri vs. bilgileri istediler. Bilgileri yolladıktan sonra inceleme yapılıp size bilgi verilecek vs. . ynt döndüler. İnceleme sonucu gelen mail çok komik;

"Kapsama alanıyla ilgili talebinizi değerlendirdik. Belirttiğiniz bölgede uygun yer bulamadığımız için baz istasyonu kurulumu yapılamamaktadır. Uygun yer önermek isterseniz 532'yi arayabilirsiniz. " Konu hk. çözüm istiyorum. mağduriyetim giderilsin!

Ali 58 Okunma

Cevaplar

 • Ali 04 Nisan 2013

  Turkcell e yazıklar olsun. bir dünya reklam veriyorsunuz %99 kapsama alanı diye ama merkezi yerde wınn edge ile işkence çektiriyor. Yazıklar olsun saçma sapan cevaplar yazıp istediğiniz yere şikayet edin deyip hiçbir çözüm üretmediğiniz için.

 • Ali 03 Nisan 2013

  Sorunuma çözüm istiyorum. Abuk sabuk cevaplar yazıyorsunuz. Banane sizin baz istasyonunuzdan. Sorunumu çözün yada kapatın hattı.

 • Ali 03 Nisan 2013

  Evet dönüş yaptılar. Yapılan dönüş; "Baz istasyonu kurulması için değerlendirilmek üzere bize iletebileceğiniz bir mülkünüz/araziniz var ise, aşağıdaki bilgileri bizimle paylaşarak inceleme yapılmasını sağlayabilirsiniz..." şeklinde. Bana ne sizin baz istasyonunuzdan. Eğer hizmet veremiyorsanız hattımı iptal edin yada mağduriyetimi giderin. Gerekirse sizi mahkemeye vereceğim. Birde hat iptali için bir sürü ücret talep ediyorsunuz. Benim mağdur olan siz değilsiniz

 • Turkcell Temsilcisi03 Nisan 2013

  Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden müşterimize 01.04.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Yapılan teknik inceleme sonucu ve hatta bulunan internet paketi tanımlaması hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön