01 Şubat 2014

Turkcell Vınn Hızı Ve Kotası Konusunda Yanıltıyor.

Turkcell Kamu vınn kullanıcısıyım. Daha önce 4gb kotalı kullandığım vınn sözleşme yeniledikte sonra 5gb ta yükseltildi, ancak çok erken bitmeye başladı. İlk etapta kullandığım 4gb' lik paketi 1 ayda zor bitirmeme rağmen aynı düzeyde kullandığım 5 gb' lik paket 20 gün dahi gitmeden biter oldu, dahası bana 5-7 mbit arası hızla internete bağlanacağımı söylediler, ancak ben 1-1.5 mbit hızı hiçbir zaman geçemedim.

Bir diğer konuda şehir merkezinden biraz uzaklaşınca çekimi tam anlamıyla kötüleşiyor. İnternet sayfasını kapasanız dahi kota azalmaya devam ediyor. Bu tam anlamıyla kandırmacadan başka bir şey değil.

Yusuf 218 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizi 03.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yusuf02 Şubat 2014

    bir daha bu konuyla ilgili kurumunuzu aramayacağım ve en kısa sürede vınn ı iptal ettireceğim...

  • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön