16 Nisan 2013

Turkcell Vınn Haksız Kazanç!

1 senelik vınn kullanıcısıyım 14. 4. 2013 sözleşmen bitti 10. 4. 2013 tarihinde Turkcell Superonline üye olduğun için vınnımı kapatmak için Turkcelle başvurduğum cayma bedeli olarak 200 tl ücret yansıyacağını ayın 15. 04. 2013 tarihinde başvurmamı söylediler bende 16. 04. 2013 tarihinde vınn kapatmak için Turkcell bayisine gittim.

Fatura dönemi geçtiği için bir fatura daha yansıyacağını yani hiç kullanmadığım 1 aylık vınnın ücretini bende talep ettiler müşteri hizmetlerini aradığım halde ben fazladan 1 fatura ödeyeceğimi söylediler. Her şekilde haksız kazan yapmaktadırlar. Bundan dolayı Turkcell Superonline aboneliğini de iptal ettireceğim.

Ahmet 58 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizi 18.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön