07 Mayıs 2013

Turkcell Vınn Hakkında Yanlış Bilgilendirme!

Turkcell 'in 4 GB sınırlı ınternet vınn paketine 12 aylık taahhütle üye olduğumda sadece 29. 90 lira ödeyeceğim artı hiçbir ücret ödemeyeceğim döne döne söylendi. Sonra ilk fatura 39. 90 olarak gelince müşteri temsilcisi, vergilerden vs. den bahsetti.

Ben imzaladığım taahhütnamede ödemem gereken ücret haricinde 1. 21 TL telsiz kullanım ücreti yazıldığı başka da bir ödeme kaleminin yer almadığı ve bu konuda bir bilgi de verilmediğini anlattım. İlgili müşteri temsilcisi şikayet formu oluşturdu ve sonradan aradılar. Şikayetimde haklı olduğumu, bilgi verilmesi gerektiğini, ilgili bayinin uyarılacağı söylendi. Ancak mağduriyetim giderilmedi!

Şaban 29 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön