23 Nisan 2013

Turkcell Vınn Faturası Fazla Geliyor!

530 332 **** nolu vınn hattımı 2 ay önce aldım ve bana aylık 29 tl ödeme yapacağımı söylediler.2 aydır gelen fatura tutarlarımın 29 tl ile alakası yok.turkcell ı aradım vergiler geliyor dediler ama bana böyle bir bilgi verilmedi.hattı kapatmak istediğimi söyledim taahhüt ücreti talep ettiler.bana doğru bilgi aktarılmadığını anlattım ama 90014*** sicil nolu D. hanım bana bunların sözleşmede yazdığını söyledi ve hiç bir şey yapamayız dedi.

Turkcell tim e gidip durumu anlattım ama bana aldığınız yerle görüşün dediler.Turkcell in bütün mağazaları bağımsız mı bana neden yardımcı olamıyor başka bir tim. Hattımı bana yanlış bilgi verilmesi nedeni ile taahhüt ücreti ödemeden kapatmak istiyorum.

Türkan 88 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 17.03.2013 ve 22.03.2013 tarihlerinde görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimize Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden cihaz kampanyası ve ücretlendirmesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön