10 Ocak 2014

Turkcell Vınn Faturası Çok Fazla Geldi!

1,5 yıllık vınn kullanıcısıyım. Bir kez olsun paket aşımı yaşamadım. 3 aydır 100 TL kota aşım ücreti geliyor! Gece uyuduğum ve gündüz çalıştığım saatlerde bile kullanım var. Faturanın hatalı olduğunu anlamak için;

1.Saatlere bakın. Sabaha kadar internette gezip işe gidebilecek biri değilim.
2.Kullanım miktarlarına bakın. Her saat aynı miktarda kullanım yapmayı istesem bile başaramam.
3.Kullanım yapılan saatlerde uyuduğumu veya işte olduğuma dair şahitlerim var.

1,5 yıllık kullanımım incelendiğinde son günlerde tuhaf bir şeyler olduğu rahatça görülüyor. “Turkcell’e kullanımları inceleyin” dedim. Bunu da yapamadılar. Tek cevap “kullanım yaptığınız görülüyor, ödeyeceksiniz."

Merve 133 Okunma

Cevaplar

 • Merve14 Temmuz 2015

  Şablon cevapları kimse yemez. Zaten müşteri hizmetleri ile defalarca ve dakikalarca konuştuktan sonra sorunuma hiçbir çözüm üretmedikleri için şikayetçiyim. Halen de çözüm yok. Siz de verilen cevabın yetersizliğine şahitsiniz.

 • Merve14 Ocak 2014

  Zaten müşteri hizmetleri ile defalarca ve dakikalarca konuştuktan sonra sorunuma hiç bir çözüm üretmedikleri için şikayetçiyim. Halen de çözüm yok. Siz de verilen cevabın yetersizliğine şahitsiniz.

 • Turkcell Temsilcisi14 Ocak 2014

  Müşterimizi 14.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi11 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön