Turkcell Vınn Faturama Fazladan Ücret Yansıttı!

Tolga A. |

Turkcell vınn üzerinden internette sörf yaparken karşıma otomatik olarak bir pencere çıktı hotgirls.com.tr Önemsememiştim herhangi bir pop-up olarak açılan bir site sanmıştım.

Siteyi kapatma düğmesi yok mecburen onaylamak zorunda kalıyorsun, çünkü kapatma tuşu onaylama tuşu olarak çalışıyor sanırım. Vınna gelen mesaj şöyle ateşli saatler video paketiniz başladı. İptal için İptal Ateşli yazıp 6955'e gönder bu haftaki 14 TL hesabınıza yansıtılacak

Bu site sizin abonenizi mağdur ediyor ve siz bu konuda onlara altyapı sunuyorsunuz. Faturama 14 TL yansımış durumda. Müşteri hizmetleriyle görüşerek ancak iptal ettirdim. İstem dışı olan bu ücreti ödemek istemiyorum.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Mobil Modem Kota Aşımı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga A.
  17 Ekim
  23:41

  Müşteri hizmetlerinin tutumu sadece bilgilendirme içerikliydi. Farkında olmasam bir aylık süreç içinde her hafta 14 tl ek ücretlendirme gelecekti. Benim sorunum virüs şeklinde olan bu siteye hizmet sağlamanız. Ben vınn üzerinden üyelik için mesaj yollamadan nasıl üye olabiliyorum? Neden ben 14 tl yi haksız yere ödemek zorundayım. Fatura sabit gelecek diye aldım vınnı. Buna çözüm bulunmasını istiyorum

 • 17 Ekim
  11:42

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 14.10.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.
  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş