05 Eylül 2013

Turkcell Vınn Faturama Fazladan Ücret Yansıttı!

Turkcell vınn kullanmaktayım. Her ay sabit 5 gb vınn için 30 lira öderken bu ay 69 lira gibi bir fatura yansıttılar bana. Bunu da sorduğumda yaz yolla denen bir servisi kullandığımı söylediler. Bir numara verip oraya itiraz edeceksin dediler.

Parayı Turkcell alıyor itirazı yaz yolla'ya yap diyorlar. Yeri geldiğinde insanları tek tek arayıp şu şöyle bu böyle diye reklamı yapanlar şimdi ise yapılacak bir şey yok deyip alakasız davranıyorlar. Turkcell vınnı satarken işte 5 gb vınn 30 lira başka bir para ödemiyorsunuz diyorlar. Sonra ise 69 lira gibi bir tutar yansıtıyorlar.

Ali 52 Okunma

Cevaplar

  • Ali14 Eylül 2013

    yeri geldiğinde çok ilgililer yeri geldiğinde yapacak birşey yok diyorlar

  • Turkcell Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 12.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin şikayeti Fixmobi servisine iletilmiş ve gelen cevaba istinaden kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön