14 Eylül 2013

Turkcell Vınn Faturam Söylenenden Fazla Geldi!

Turkcell vınn alırken defalarca sormama rağmen net olarak ödeyeceğim miktar 25.70 TL olarak ifade edilmiş olmasına rağmen ilk faturam 29.30 geldi. Eminim ki bu duruma haklı bir gerekçeleri vardır.

Mustafa 80 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa22 Eylül 2013

  müşteri hizmetleri aradı ve meselenin bayiye yönlendirildiğini, bayinin beni arayacağını söyledi. ben bayiyi tanımam çözecekse müşteri hizmetleri çözsün sorunu. bu düpedüz topu taca atmaktır. sorarım peki bayi ne yapabilecek?

 • Mustafa19 Eylül 2013

  inceleme yapıp bilgi vereceğiz diye oyalıyorlar. her arayan zaten sms olarak yolladıkları fatura ayrıntılarını okuyor. halbuki soru gayet açık ve net: 25.70 TL gelecek dedikleri halde faturam neden 29.30 geldi?

 • Mustafa19 Eylül 2013

  turkcell tuzağına düşmeyiniz.

 • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mustafa16 Eylül 2013

  araştırılacakmış, gerekli sonuca ulaşılınca bilen biri beni arayıp haberdar edecekmiş. gerçekten bilen ve çözüm üretme kabiliyeti olan biri arasa iyi olur. zira daha evvel arayan zaten mesaj olarak gönderilen fatura ayrıntılarımı bana okumaya başladı da.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön