03 Temmuz 2015

Turkcell Vınn Cihazı Çalışmıyor!

2014 yılı ağustos ayında Turkcell vınn hattı ve cihazını satın
aldım. Aradan daha 1 yıl geçmeden vınn cihazı çalışmamaya sim
kart hatası vermeye başladı. Bende garantisi devam ettiğinden cihazı servise
gönderdim. Servisten arayan bayan
bana cihazın sim kart yuvasının arızalı olduğunu ve (60.00 TL) ücret
karşılığında cihazımın tamir edileceğini söyledi. Vınn cihazının sim kart
yuvasını nasıl bozabilir? Daha garantisi bile dolmayan cihaz bozuluyor onu da hemen tüketiciye fatura ediyorlar. Bu ne biçim hizmet anlayışı Turkcell'e yazıyoruz oradakiler ayrı alem damdan bacadan bahsediyorlar ben vınn diyorum onlar telefon diyorlar.

Raşit 318 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön