Turkcell Vınn Çekmiyor!

Alp E. |

Fatih mahallesi / Belen / Hatay adresinde ikamet ediyorum. İkamet ettiğim yer merkezi bir yer sayılır. Yaklaşık 3 aydan beri belirttiğim adresteyim. İnternete bağlanmak için Turkcell Vınn kullanıyorum fakat ne yazık ki Turkcell burada hiç çekmiyor. Dolayısıyla parasını her ay düzenli ödediğim halde internete bağlanamıyorum. Lütfen firmaya şikayetimi iletin, verdiğim paranın karşılığını hizmet olarak görmek istiyorum.

Etiketler :

Mobil Modem Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alp E.
  09 Ocak
  19:26

  Şikayetim ile ilgili kimse ne aradı ne de sordu. Şirketin internet adresinden de şikayetimi belirttim ama ne yazık ki havada kaldı

 • 25 Kasım
  09:10

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Alp E.
  19 Kasım
  14:13

  Şikayetimi internet adresiniz üzerinden de tarafınıza bildirdim

  Selamlar

 • 19 Kasım
  10:21

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.