22 Kasım 2013

Turkcell Vınn Bozuldu!

Turkcell vınn cihazımı iki yılda iki sefer değiştirmek zorunda kaldım. İlki kullanıcı hatası idi, ikincisi kendiliğinden bozuldu.Servise göndermem önerilmedi çünkü genellikle kullanıcı hatası olarak belirlendiği ve 100 lira gibi bir bedel çıkacağı söylendi.Ben de beklemektense yenisi 100 lira olduğundan yeni bir vınn cihazı almayı tercih ettim.

Bana ekstradan masraf söz konusu oldu.Bu yüzden bu cihazların daha kaliteli olmasını çabucak bozulmaması için daha kaliteli ürün alımı yapılmasını istiyorum.Şikayetimin dikkate alınması ve gereğinin yapılması hususunda gereğini rica ederim.

Elçin 346 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Kasım 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda, modem ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön