11 Nisan 2013

Turkcell Vınn Bozuldu!

VINN bozuldu. Müşteri hizmetleri ilgilenmediler doğru düzgün. size 22 günden sonra haber veririz diyorlar siz dışardan başka teknik servise gidin dedi. gittim bizim yapacağımız birşey yk . vınnınızda sorun var bilgisayar sorun yk diyorlar. ben hem 1 ay vınnı kullanmadığım halde fatura ödeyeceğim Hemde servis parası ödedim.

Ben şimdi 1 ay müşteri hizmetlerinin aramasını bekleyeceğim. bu kadar uzun bekleme nedeni ne Allah aşkına ya. birde güvenilir firma deyip bu hattı seçtim. firma ilgilenmesini bırak suç bilgisayar olabilir diyor 2 defa teknik servise götürdüm sorun yine VINN da diyor. En yakın zamanda sorunumun çözülmesini rica ederim.

Serap 674 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Nisan 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cihazlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön