11 Nisan 2013

Turkcell Vınn Borcu!

Bu şikayetimin muhattabı bir hukuk bürosu ama bana Turkcell başlığı ve adı altında Turkcell'den msj geliyorsa bu Turkcell'in suçu. Turkcell'e olan vınn borcum avukata düştü ve onlarla konuşmaya başladım benden normalden daha fazla bir para istediler ve indirim yapmadılar. bana gelen icra takip kağıdında Turkcell'den tek seferde ödeme yapabileceğim yazıyordu.

Geçen ay Turkcell'den telefon alırken mecburen Turkcell'in post makinasından tek seferde ödeme yaptım ama bu mebla avukatın benden alacağı paradan azdı, çünkü alması gerekenden fazlasını istemişlerdi. ben ödemeyi yaptıktan sonra gelen sms in resmini koyacağım ve insanları nasıl yanıltmaya çalıştıklarını göstereceğim sizlere. şikayetçi de olacağım.

Ufuk 78 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Nisan 2013

    Müşterimizi 14.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön