09 Ekim 2014

Turkcell Vınn Aldığım Bayii Beni Bilgilendirmedi, Fatura Çok Yüksek Geldi.

Vınn sorunum için aradığım Turkcell müşteri hizmeti İD kopyalanması olduğunu ve en yakın bayiiye başvurmam gerektiğini söyledi. Bursa' da ki bayii daha pratik (! ) çözüm üretip yeni bir Vınn verdi. 110tl idi.

Bende ısrarla faturama ne yansıyacak diye sordum. Yanıt 12 ay bizde kalmak koşulu ile, 110 tl 12 aya bölünüp faturaya yansıyacak dedi. 26 lira ödediğim faturam kabaca 35 tl olacaktı bir kaç kere sözel doğrulattıktan sonra tamam dedim.

Sözleşmeyi imzaladım. Bu ay faturam 157. 30tl geldi. Arada bilgisayardan İnternet iptal diye bir ibare var. 2 kere Turkcell'i aradım ama yanıt yok. Olaki eski Vınn normal çalışıyor. Yani yanlış bilgilendirme yüzünden zarardayım.

Nurcan 1.353 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Ekim 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 08.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Nurcan09 Ekim 2014

    turkcell müşteri hizmelerine 2 kez telefon açtım zaten sizin yeterince ilgilenmediğinizi düşündüğüm için 'şikayetvar' sitesine yazdım

  • Turkcell Temsilcisi09 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön